Polityka prywatności

Polityka prywatności
 
1.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy z siedzibą: Dziekanowice 32, 62-261 Lednogóra – RODO tj. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
2.
Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy wyznaczyło Inspektora ochrony Państwa danych osobowych: Pana Jarosława Bartkowiaka,  kontakt:  sekretariat@lednica.pl nr tel. 61-427-50-10
3.
Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy nie ponosimy odpowiedzialności za politykę prywatności na stronach, do których prowadzą odnośniki (linki) zamieszczone na stronie Czasopisma. Prosimy o zapoznawanie się z polityką prywatności odwiedzanych stron.
4.
Nazwy i adresy e-mail przekazywane Redakcji w czasie przesyłania artykułów i na etapie wydawniczym będą wykorzystywane wyłącznie do określonych celów tego czasopisma i nie będą udostępniane w żadnym innym celu ani żadnej innej stronie.